Tajima Lamely Contract SL 3429

Vzor ako džínsy? Áno aj! Elegantné lamely veľkosti 100x20cm položíte bez lepenia. Špeciálna patentovaná spodná vrstva lamely zaručí stabilnú podlahu vysokej kvality. Contract SL je perfektné riešenie pre kancelárie,detské izby ako sú napríklad školy, úrady, štátne inštitúcie a obchody. Vyrobené v Japonsku.

Výrobca:
Záruka:
24 měsíců
Cena:
9,64 €
8,03 € bez DPH
ks

Tajima Lamely Contract SL 3429


Contract SL predstavujú úplne nový a unikátny pohľad na podlahu. Majú precízny dizajn v prevedení dreva, kameňa a pre fajnšmekrov tiež džínsov, čo je dosiahnuté špeciálnou technológiou potlače. Ich vynikajúce technické parametre zabezpečia  rozmerovú stálosť a vysokú odolnosť voči zaťaženiu.

Špeciálna, patentovaná protišmyková rubová úprava  je vyrobená z kompaktného PVC , aby bolo možné garantovať maximálnu stabilitu pri položení podlahy.  Lamely majú nášľapnú vrstvu 0.7 mm a veľmi kvalitnú Protech ochrannú vrstvu. Celková hrúbka materiálu je 5.0 mm a celková váha je 8kg/m2. Ochranná vrstva robí podlahy lepšie odolné voči špine, škrabancom a poškodeniu, čo významne zvyšuje životnosť podlahy.

 

Lamely rozmer : 100 x 20 cm

Produkt je dodávaný v balení  po 10ks = 2m2

Prosím pozor : Odber iba po baleniach.

Farba Modrá
hmotnosť /m2 8kg
veľkosť lamely 100 x 20 cm