Tajima Contract SL 5202

Dlaždice Contract SL 5202 sú elegantné, veľmi kvalitné a jednoducho a rýchlo s nimi vyskladáte výnimočnú podlahu do domácnosti, kancelárie ale tiež napr. do hotelov, štátnych inštitúcií . Sú vhodné na podlahové vykurovanie. Vyrobené v Japonsku.

Výrobca:
Záruka:
24 měsíců
Cena:
12,05 €
10,04 € bez DPH
ks

Dlaždice Tajima Contract SL 5202


Dlaždice Tajima Contract SL sú jedinečné svojim dizajnom a funkčnosťou . Majú nielen úchvatné vzory v prevedení dreva a kameňa, čo je dosiahnuté špeciálnou technológiou potlače, ale aj vynikajúce technické parametre, ako napríklad výbornú rozmerovú stálosť a vysokú odolnosť voči zaťaženiu.

Rub dlaždice, je vyrobený z kompaktného PVC namiesto peny, aby bolo možné garantovať maximálnu stabilitu pri pokládke. Vytvorenie kompletnej podlahy zaberie zhruba o 30% menej času ako položenie iného druhu skladateľných podláh, pretože Tajima Contract SL sú voľne ložené, netreba ich lepiť. Contract SL je perfektné riešenie pre kancelárie a iné štátne budovy, ako sú napríklad školy, úrady, štátne inštitúcie a tiež obchody. Je možné ich položiť aj na podlahové vykurovanie.


Dlaždice rozmeru 500 x 500 mm majú nášľapnú vrstvu 0.7 mm a veľmi kvalitnú Protech ochrannú vrstvu. Celková hrúbka materiálu je 5.0 mm a celková váha je 8kg/m2. Ochranná vrstva robí podlahy lepšie odolné voči špine, škrabancom a poškodeniu, čo významne zvyšuje životnosť podlahy.

Dlaždice sú dodávané iba po baleniach 2,5m2  t.j.  10ks dlaždíc 


Výhody produktu v skratke :  

-možnosť použitia na podlahové vykurovanie

-odolnosť voči oderu, napr. kancelárske stoličky

-rýchlosť a jednoduchosť položenia podlahy

-protišmyková úprava na rubovej strane umožňuje perfektnú stabilitu produktu

-minimálna úprava podkladu

-japonský minimalizmus / výborná kvalita


Farba Vzory kameňa
Rozmer dlaždice v mm 500x500x5
hmotnosť /m2 8kg