INB® Agro Dlažba

Tento produkt je zdravotne nezávadný, odobrený najstaršou Eko značkou na svete Modrým Anjelom.Tým naozaj získava punc kvality. Je bezpečný pre pohyb vašich zvierat, šetrí im kĺby a tiež uľahčuje prácu ľudom, ktorí sa o ne starajú. Dlaždice sa ľahko udržujú ,sú protišmykové,UV stabilné a sú vhodnou alternatívou oproti bežne používaným materiálom používaných nielen v poľnohospodárstve. Poradia si aj s ťažkou technikou. Vyrobené zo 100% recyklátu . 

Záruka:
24 měsíců
Cena:
7,95 €
6,63 € bez DPH
ks

INB® Agro Dlažba 

Vidiecka dlažba INB®Agro je vyrobená zo 100% recyklovaných plastov v Nemecku. Uľahčuje a hlavne skvalitňuje priestor a život  tak ako všetkým zvieratám ,tiež ľuďom, ktorí sa o ne starajú ,prípadne využívajú ťažkú poľnohospodársku techniku na hladký chod prevádzok tiež v bahnitom ,náročnom teréne. Dlaždice sú odolné voči mrazu ,UV žiareniu a vyžadujú minimálnu údržbu po inštalácii na konkrétny priestor. Veľmi ľahko ju položíte /demontujete a v  prípade potreby preveziete na iné miesto použitia . Tiež je možné ju využiť na vytvorenie prípadných parkovacích miest v náročnejšom teréne,kde sa betón ani iný materiál nehodí do daného prostredia ,aby nenarušil víziu projektu.


Výhody Dlažby 

-Dlaždice majú protišmykový povrch

-Výborný odtok vody cez otvory na dlaždici 

-V suchom období udržia v kanálikoch na povrchu dlaždice vlhkosť až 2litre /m2

-Dlaždica odoláva hnilobe a extrémnym poveternostným podmienkam

-Podlahu jednoducho a rýchlo položíte /demontujete vďaka pevnému zámkovému systému

-Odolnosť voči mrazu a UV žiareniu

-Vyrobené zo 100% recyklovaného plastu 


Upozornenie : Pri tomto produkte je cena dopravy individuálna a upresňuje sa až po spracovaní Vášho dopytu. Ďakujeme za porozumenie. 

Farba odtiene šedej
Počet dlaždíc na m2 4
váha dlaždice 7kg
nosnosť dlaždice do 60ton /m2
materiál 100% recyklát
rozmer dlaždice v mm 500x500x53